Οριστικός πίνακας κατάταξης των υποψηφίων για το «Μεταλυκειακό Έτος-Τάξη Μαθητείας», περιόδου 2022-2023

Οι οριστικοί πίνακες κατάταξης ανά ειδικότητα των υποψηφίων για το «Μεταλυκειακό Έτος-Τάξη Μαθητείας», περιόδου 2022-2023 του 1ου ΕΠΑΛ Τρικάλων είναι οι ακόλουθοι:

Οι υποψήφιοι που συγκαταλέγονται στον τελικό πίνακα κατάταξης θα πρέπει να υποβάλλουν υπογεγραμμένη την αίτηση συμμετοχής και τα δικαιολογητικά τους στα ΕΠΑΛ όπου είναι επιτυχόντες, για να γίνει η καταχώρηση τους στο Πληροφοριακό σύστημα Διαχείρισης Τάξης Μαθητείας. Η υποβολή των αιτήσεων και των δικαιολογητικών των υποψήφιων θα πραγματοποιηθεί από την Τρίτη 4/10/2022 μέχρι και την Παρασκευή 7/10/2022 κατά τις ώρες λειτουργίας των ΕΠΑ.Λ..

Η έναρξη των τμημάτων μαθητείας περιόδου 2021-22 θα γίνει από την Δευτέρα 10/10/2022, μετά την έκδοση απόφασης Λειτουργίας Τμημάτων Μαθητείας από τη Περιφερειακή Διεύθυνση Εκπαίδευσης

Translate »