A- A A+

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

  • Κάντε κλικ στο όνομα του καθηγητή για να μπείτε στην αντίστοιχη αίθουσα.
  • Θα ανοίξει νέο παράθυρο, όπου ακυρώστε την εκτέλεση της εφαρμογής "Cisco Webex Meetings" (αν σας ζητηθεί).
  • Πατήστε στο σύνδεσμο "Join from your browser".
  • Στην επόμενη οθόνη εισάγετε κανονικά το ονοματεπώνυμό σας (το email δεν απαιτείται) και πατήστε "Next".
  • Πατήστε "Αποδοχή" στο παράθυρο που ζητάει "Αποδοχή χρήσης μικροφώνου". Κατόπιν πατήστε "Mute" (σίγαση μικροφώνου).
  • Πατήστε "Join Meeting".

ΤΜΗΜΑ Α-1

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΣΑΡΑΝΤΗ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
09:00-09:40 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΛΑΣΧΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ
09:50-10:30 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ
10:40-11:20 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΣΑΡΑΝΤΗ
11:30-12:10 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΚΚΑ ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΛΑΣΧΟΣ
12:20-12:50 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΦΛΙΟΥΚΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΑΚΚΑ
13:00-13:30 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΦΛΙΟΥΚΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ

 


ΤΜΗΜΑ Α-2

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ
09:00-09:40 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ - ΜΑΝΙΚΑ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ
09:50-10:30 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ - ΜΑΝΙΚΑ ΛΑΣΧΟΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
10:40-11:20 ΛΑΣΧΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗ - ΜΑΝΙΚΑ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΛΑΣΧΟΣ ΣΑΚΚΑ
11:30-12:10 ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
12:20-12:50 ΣΑΡΑΝΤΗ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ ΚΑΛΤΣΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΚΩΤΣΗΣ - ΓΙΔΑΣ
13:00-13:30 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΑΚΚΑ ΚΑΛΤΣΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΚΩΤΣΗΣ - ΓΙΔΑΣ

 


ΤΜΗΜΑ Α-3

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΜΑΝΙΚΑ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΛΑΣΧΟΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ
09:00-09:40 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΙΔΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΣΑΡΑΝΤΗ
09:50-10:30 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΣΑΚΚΑ ΓΙΔΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ
10:40-11:20 ΚΑΦΦΕ - ΓΚΑΖΑΣ ΛΑΣΧΟΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΓΙΔΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ
11:30-12:10 ΚΑΦΦΕ - ΓΚΑΖΑΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ - ΓΚΑΖΑΣ ΣΑΚΚΑ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ
12:20-12:50 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ - ΓΚΑΖΑΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΛΑΣΧΟΣ
13:00-13:30 ΣΑΡΑΝΤΗ ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΑΝΙΚΑ

 


ΤΜΗΜΑ Β-ΠΛΗΡ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΓΚΑΖΑΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΣΟΥΛΑ
09:00-09:40 ΚΙΤΣΙΟΥ ΓΚΑΖΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΓΚΑΖΑΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΣΟΥΛΑ
09:50-10:30 ΓΚΑΖΑΣ ΜΠΙΤΟΣ - ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΦΛΙΟΥΚΑ ΓΚΑΖΑΣ - ΜΠΙΤΟΣ
10:40-11:20 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΙΔΑΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΣΑΚΚΑ ΜΠΙΤΟΣ ΓΚΑΖΑΣ - ΜΠΙΤΟΣ
11:30-12:10 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΓΙΔΑΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΦΛΙΟΥΚΑ ΤΣΙΩΛΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
12:20-12:50 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΣΑΚΚΑ ΦΛΙΟΥΚΑ ΤΣΙΩΛΗΣ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ
13:00-13:30 ΓΙΔΑΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ

 


ΤΜΗΜΑ Β-ΗΛ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ
09:00-09:40 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
09:50-10:30 ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
10:40-11:20 ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
11:30-12:10 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΑΛΤΣΑΣ ΣΑΚΚΑ ΚΩΤΣΗΣ ΣΑΚΚΑ
12:20-12:50 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΛΙΑΜΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
13:00-13:30 ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΑΛΤΣΑΣ ΛΙΑΜΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ

 


ΤΜΗΜΑ Β-ΜΗΧ1

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΤΡΙΓΚΑΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΠΑΠΠΑΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
09:00-09:40 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΠΑΣ - ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
09:50-10:30 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΣΑΚΚΑ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ
10:40-11:20 ΣΑΚΚΑ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ ΤΡΙΓΚΑΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΝΑΚΑΣ
11:30-12:10 ΚΙΤΣΙΟΥ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΝΑΚΑΣ
12:20-12:50 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΝΑΚΑΣ
13:00-13:30 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ

 


ΤΜΗΜΑ Β-ΜΗΧ2

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΤΡΙΓΚΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ
09:00-09:40 ΤΡΙΓΚΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΚΙΤΣΙΟΥ
09:50-10:30 ΚΙΤΣΙΟΥ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ - ΤΡΙΓΚΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ - ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ
10:40-11:20 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ - ΤΡΙΓΚΑΣ ΣΑΚΚΑ ΤΡΙΓΚΑΣ - ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ
11:30-12:10 ΣΑΚΚΑ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ - ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ - ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ
12:20-12:50 ΚΙΤΣΙΟΥ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ
13:00-13:30 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΠΛΗ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΓΚΑΖΑΣ ΓΚΑΖΑΣ ΣΑΚΚΑ ΓΚΑΖΑΣ
09:00-09:40 ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΜΠΙΤΟΣ - ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΛΑΣΧΟΣ ΓΚΑΖΑΣ - ΜΠΙΤΟΣ
09:50-10:30 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΛΙΟΥΚΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΓΚΑΖΑΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΓΙΔΑΣ - ΣΟΥΛΑ
10:40-11:20 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΦΛΙΟΥΚΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΦΛΙΟΥΚΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΓΙΔΑΣ - ΣΟΥΛΑ
11:30-12:10 ΛΑΣΧΟΣ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΦΛΙΟΥΚΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ
12:20-12:50 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΣΟΥΛΑ - ΓΙΔΑΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ
13:00-13:30 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΣΟΥΛΑ - ΓΙΔΑΣ ΦΛΙΟΥΚΑ ΤΣΙΩΛΗΣ ΛΑΣΧΟΣ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΗΛ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΛΙΑΜΗΣ
09:00-09:40 ΚΩΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΙΑΜΗΣ
09:50-10:30 ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΠΑΣ
10:40-11:20 ΚΩΤΣΗΣ ΓΚΑΖΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
11:30-12:10 ΠΑΠΠΑΣ ΛΑΣΧΟΣ ΛΑΣΧΟΣ ΠΑΠΠΑΣ ΚΩΤΣΗΣ
12:20-12:50 ΠΑΠΠΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
13:00-13:30 ΛΑΣΧΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΠΠΑΣ ΣΑΚΚΑ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΟΧΗΜ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΚΑΦΦΕ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ
09:00-09:40 ΚΑΦΦΕ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΓΚΑΖΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΤΡΙΓΚΑΣ
09:50-10:30 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΚΑΦΦΕ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΝΑΚΑΣ
10:40-11:20 ΤΡΙΓΚΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΚΑΦΦΕ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΦΦΕ ΛΑΣΧΟΣ
11:30-12:10 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ ΚΑΦΦΕ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΚΑΣ ΚΑΦΦΕ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
12:20-12:50 ΚΑΦΦΕ ΛΑΣΧΟΣ ΚΑΦΦΕ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΑΦΦΕ - ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
13:00-13:30 ΣΑΚΚΑ ΚΑΦΦΕ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΦΑ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΜΑΡΑΒΑ
09:00-09:40 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΑΖΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ
09:50-10:30 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΝΑΚΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ
10:40-11:20 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΝΑΚΑΣ ΛΑΣΧΟΣ
11:30-12:10 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΚΑΦΦΕ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΑΒΑ
12:20-12:50 ΜΑΡΑΒΑ ΛΑΣΧΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΑΒΑ
13:00-13:30 ΣΑΚΚΑ ΝΑΚΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΨΥΚ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:10-08:50 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΝΑΚΑΣ
09:00-09:40 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΛΙΑΜΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΝΑΚΑΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ
09:50-10:30 ΝΑΚΑΣ ΛΙΑΜΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ
10:40-11:20 ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΚΑΖΑΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
11:30-12:10 ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΛΑΣΧΟΣ ΛΑΣΧΟΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ
12:20-12:50 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
13:00-13:30 ΛΑΣΧΟΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΜΑΡΑΒΑ - ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΣΑΚΚΑ

 

 

 

Τα σχολεία θα παραμείνουν αύριο Πέμπτη 4/3/2021 κλειστά σε όλους τους Δήμους του Νομού Τρικάλων, μετά από αποφάσεις των Δημάρχων Τρικκαίων, Φαρκαδόνας, Πύλης και Μετεώρων.

Επειδή η μετασεισμική δραστηριότητα του σημερινού σεισμού είναι σε εξέλιξη, καθιστώντας ενδεχομένως την παραμονή όλων μας σε κλειστούς χώρους επικίνδυνη, και ενδεχομένως της μετακίνησης αρκετών μαθητών σε άλλες, πιο ασφαλείς κατοικίες της περιφέρειας, δεν υπάρχουν κατάλληλες συνθήκες για την παροχή εξ' αποστάσεως εκπαίδευσης για αύριο Πέμπτη 04/03/2021 στο σύνολο των μαθητών.

Εκ της Δ.Δ.Ε. Τρικάλων

 

 

09:00 Α' Τάξη κ. N. Ντόγκας
09:30 Β' Τάξη κ. N. Nτόγκας
10:00 Γ' Τάξη κ. N. Ντόγκας

 

 

 

Ανακοινώνεται η προσωρινή κατάταξη των μαθητευομένων για τη συμμετοχή στο μεταλυκειακό έτος μαθητείας 2020-2021 του 1ου ΕΠΑΛ Τρικάλων στις παρακάτω ειδικότητες:

Επί του προσωρινού πίνακα είναι δυνατή η υποβολή ενστάσεων στο 1o ΕΠΑ.Λ. Τρικάλων μέσω ηλεκτρονικού μηνύματος (γίνονται δεκτές μόνο πλήρως αιτιολογημένες ενστάσεις) από την Δευτέρα 21 Δεκεμβρίου έως και την Τρίτη 22 Δεκεμβρίου 2020 και ώρα 12:00.

 

 

Οι μαθητές της Γ' Λυκείου πρέπει να κάνουν ΑΙΤΗΣΗ-ΔΗΛΩΣΗ για τη συμμετοχή τους στις Πανελλαδικές Εξετάσεις ΕΠΑΛ 2021, από 25-11-2020 έως 30-11-2020.

 

Δείτε όλες τις πληροφορίες στη σελίδα στου Υπουργείου Παιδείας.

 

Κατεβάστε την Αίτηση-Δήλωση εδώ

Κατεβάστε τις Οδηγίες συμπλήρωσης εδώ

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 9/11/2020 - 4/12/2020

  • Κάντε κλικ στο όνομα του καθηγητή για να μπείτε στην αντίστοιχη αίθουσα.
  • Θα ανοίξει νέο παράθυρο, όπου ακυρώστε την εκτέλεση της εφαρμογής "Cisco Webex Meetings" (αν σας ζητηθεί).
  • Πατήστε στο σύνδεσμο "Join from your browser".
  • Στην επόμενη οθόνη εισάγετε κανονικά το ονοματεπώνυμό σας (το email δεν απαιτείται) και πατήστε "Next".
  • Πατήστε "Αποδοχή" στο παράθυρο που ζητάει "Αποδοχή χρήσης μικροφώνου". Κατόπιν πατήστε "Mute" (σίγαση μικροφώνου).
  • Πατήστε "Join Meeting".

ΤΜΗΜΑ Α-1

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΦΛΙΟΥΚΑ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΛΑΣΧΟΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
09:30-10:10 ΦΛΙΟΥΚΑ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΣΑΡΑΝΤΗ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ
10:25-11:05 ΚΑΛΤΣΑΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΜΑΝΙΚΑ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ
11:20-12:00 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΜΑΝΙΚΑ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ
12:10-12:50 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΣΑΚΚΑ ΣΑΡΑΝΤΗ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ

 


ΤΜΗΜΑ Α-2

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΚΑΛΤΣΑΣ ΜΑΝΙΚΑ ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ
09:30-10:10 ΚΑΛΤΣΑΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΣΑΚΚΑ ΛΑΣΧΟΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
10:25-11:05 ΣΑΡΑΝΤΗ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΣΑΡΑΝΤΗ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ
11:20-12:00 ΜΑΝΙΚΑ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΙΔΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ
12:10-12:50 ΛΑΣΧΟΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΓΙΔΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΤΡΙΓΚΑΣ

 


ΤΜΗΜΑ Α-3

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΜΑΝΙΚΑ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΜΑΝΙΚΑ ΓΙΔΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ
09:30-10:10 ΜΑΝΙΚΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΙΔΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ
10:25-11:05 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΣΑΚΚΑ ΛΑΣΧΟΣ ΜΑΝΙΚΑ
11:20-12:00 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΑΡΑΝΤΗ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ
12:10-12:50 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ

 


ΤΜΗΜΑ Β-ΠΛΗΡ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΓΙΔΑΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ
09:30-10:10 ΚΙΤΣΙΟΥ ΣΑΚΚΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ
10:25-11:05 ΓΚΑΖΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΚΑΖΑΣ
11:20-12:00 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΓΚΑΖΑΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΓΚΑΖΑΣ ΦΛΙΟΥΚΑ ΣΟΥΛΑ
12:10-12:50 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΓΚΑΖΑΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΛΙΟΥΚΑ ΜΟΣΧΟΒΟΣ

 


ΤΜΗΜΑ Β-ΗΛ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΚΩΤΣΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
09:30-10:10 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΩΤΣΗΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΙΤΣΙΟΥ
10:25-11:05 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΛΙΑΜΗΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΣΑΚΚΑ ΛΙΑΜΗΣ
11:20-12:00 ΚΑΛΤΣΑΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΚΑΛΤΣΑΣ
12:10-12:50 ΤΣΙΩΛΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ

 


ΤΜΗΜΑ Β-ΜΗΧ1

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΚΙΤΣΙΟΥ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ
09:30-10:10 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΤΡΙΓΚΑΣ
10:25-11:05 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΑΚΑΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
11:20-12:00 ΤΣΙΩΛΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΚΑΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
12:10-12:50 ΣΑΚΚΑ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ

 


ΤΜΗΜΑ Β-ΜΗΧ2

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΑΚΑΣ ΚΙΤΣΙΟΥ
09:30-10:10 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΝΑΚΑΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ
10:25-11:05 ΤΣΙΩΛΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
11:20-12:00 ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΤΡΙΓΚΑΣ
12:10-12:50 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΣΑΚΚΑ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΠΛΗ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΓΚΑΖΑΣ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΤΣΙΩΛΗΣ
09:30-10:10 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΛΑΣΧΟΣ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΛΑΣΧΟΣ
10:25-11:05 ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ
11:20-12:00 ΓΚΑΖΑΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΓΙΔΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΓΚΑΖΑΣ
12:10-12:50 ΦΛΙΟΥΚΑ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΓΙΔΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΓΚΑΖΑΣ ΣΑΚΚΑ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΗΛ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΗΣ
09:30-10:10 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΤΣΗΣ
10:25-11:05 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΩΤΣΗΣ ΣΑΚΚΑ
11:20-12:00 ΛΑΣΧΟΣ ΚΩΤΣΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΚΩΤΣΗΣ ΛΙΑΜΗΣ
12:10-12:50 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΛΙΑΜΗΣ ΚΩΤΣΗΣ ΛΙΑΜΗΣ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΟΧΗΜ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΚΑΦΦΕ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΚΑΦΦΕ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ
09:30-10:10 ΚΑΦΦΕ ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΑΦΦΕ
10:25-11:05 ΛΑΣΧΟΣ ΣΑΚΚΑ ΛΑΣΧΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
11:20-12:00 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΝΑΚΑΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
12:10-12:50 ΝΑΚΑΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΦΑ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΝΑΚΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΝΑΚΑΣ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΝΑΚΑΣ
09:30-10:10 ΝΑΚΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ
10:25-11:05 ΛΑΣΧΟΣ ΣΑΚΚΑ ΛΑΣΧΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ
11:20-12:00 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΑΦΦΕ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ
12:10-12:50 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΚΑΦΦΕ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ

 


ΤΜΗΜΑ Γ-ΨΥΚ

Ώρες Δευτέρα Τρίτη Τετάρτη Πέμπτη Παρασκευή
08:40-09:20 ΝΑΚΑΣ ΛΙΑΜΗΣ ΝΑΚΑΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΝΑΚΑΣ
09:30-10:10 ΝΑΚΑΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΛΙΑΜΗΣ
10:25-11:05 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΣΑΚΚΑ
11:20-12:00 ΛΑΣΧΟΣ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΛΑΣΧΟΣ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ
12:10-12:50 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 2-5/11/2020

  • Κάντε κλικ στο όνομα του καθηγητή για να μπείτε στην αντίστοιχη αίθουσα.
  • Θα ανοίξει νέο παράθυρο, όπου ακυρώστε την εκτέλεση της εφαρμογής "Cisco Webex Meetings" (αν σας ζητηθεί).
  • Πατήστε στο σύνδεσμο "Join from your browser".
  • Στην επόμενη οθόνη εισάγετε κανονικά το ονοματεπώνυμό σας (το email δεν απαιτείται) και πατήστε "Next".
  • Πατήστε "Αποδοχή" στο παράθυρο που ζητάει "Αποδοχή χρήσης μικροφώνου". Κατόπιν πατήστε "Mute" (σίγαση μικροφώνου).
  • Πατήστε "Join Meeting".

ΤΜΗΜΑ Α-1

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΣΟΥΛΑ ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ-ΝΤΟΓΚΑΣ
10:00-10:45 ΣΑΚΚΑ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΣΟΥΛΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΛΤΣΑΣ
11:00-11:45 ΚΑΛΤΣΑΣ ΛΑΣΧΟΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ
12:00-12:45 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ

 

ΤΜΗΜΑ Α-2

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΓΙΔΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΣΟΥΛΑ - ΦΛΙΟΥΚΑ
10:00-10:45 ΓΙΔΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΣΟΥΛΑ - ΦΛΙΟΥΚΑ
11:00-11:45 ΣΑΡΑΝΤΗ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΜΑΝΙΚΑ ΛΑΣΧΟΣ
12:00-12:45 ΣΑΚΚΑ ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ

 

ΤΜΗΜΑ Α-3

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΣΑΡΑΝΤΗ ΓΚΑΖΑΣ ΜΑΝΙΚΑ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ
10:00-10:45 ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΚΑΖΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ-ΝΤΟΓΚΑΣ
11:00-11:45 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΣΑΡΑΝΤΗ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
12:00-12:45 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ - ΣΟΥΛΑ ΣΑΚΚΑ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥ

 

ΤΜΗΜΑ Β-ΠΛΗΡ

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΤΣΙΩΛΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΣΟΥΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ
10:00-10:45 ΓΚΑΖΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ ΦΛΙΟΥΚΑ - ΣΟΥΛΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ - ΜΠΙΤΟΣ
11:00-11:45 ΚΙΤΣΙΟΥ ΓΙΔΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΓΚΑΖΑΣ
12:00-12:45 ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΣΑΚΚΑ ΜΟΣΧΟΒΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ Β-ΗΛ

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΚΑΛΤΣΑΣ ΛΙΑΜΗΣ ΚΑΛΤΣΑΣ ΤΣΙΩΛΗΣ
10:00-10:45 ΚΑΛΤΣΑΣ ΣΑΚΚΑ ΚΑΛΤΣΑΣ ΛΙΑΜΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ
11:00-11:45 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΩΤΣΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
12:00-12:45 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΩΤΣΗΣ ΜΠΑΛΚΙΖΑΣ - ΠΑΠΠΑΣ

 

ΤΜΗΜΑ Β-ΜΗΧ1

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΤΡΙΓΚΑΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ
10:00-10:45 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ
11:00-11:45 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΣΑΚΚΑ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ-ΝΤΟΓΚΑΣ
12:00-12:45 ΚΙΤΣΙΟΥ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ ΡΕΜΠΕΛΟΥ

 

ΤΜΗΜΑ Β-ΜΗΧ2

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ
10:00-10:45 ΤΡΙΓΚΑΣ ΝΑΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ ΣΑΚΚΑ
11:00-11:45 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΚΙΤΣΙΟΥ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΚΙΤΣΙΟΥ
12:00-12:45 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΠΛΗ

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΓΙΔΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ
10:00-10:45 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΓΙΔΑΣ - ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ
11:00-11:45 ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ ΓΚΑΖΑΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ - ΜΠΙΤΟΣ
12:00-12:45 ΓΚΑΖΑΣ ΛΑΣΧΟΣ ΓΚΑΖΑΣ ΛΑΣΧΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΗΛ

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
10:00-10:45 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
11:00-11:45 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΩΤΣΗΣ
12:00-12:45 ΛΑΣΧΟΣ ΚΩΤΣΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΚΩΤΣΗΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΟΧΗΜ

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΝΑΚΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΦΦΕ ΚΑΦΦΕ
10:00-10:45 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΤΡΙΓΚΑΣ
11:00-11:45 ΛΑΣΧΟΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ
12:00-12:45 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΤΡΙΓΚΑΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ - ΝΑΚΑΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΦΑ

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΚΑΦΦΕ ΝΑΚΑΣ ΝΑΚΑΣ ΝΑΚΑΣ
10:00-10:45 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΚΑΦΦΕ
11:00-11:45 ΛΑΣΧΟΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ
12:00-12:45 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΚΑΦΦΕ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΨΥΚ

ΩΡΕΣ Δευτέρα 2/11 Τρίτη 3/11 Τετάρτη 4/11 Πέμπτη 5/11
09:00-09:45 ΛΙΑΜΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ ΝΑΚΑΣ ΝΑΚΑΣ ΝΑΚΑΣ
10:00-10:45 ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΠΕΣΛΗΣ - ΜΑΡΑΒΑ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ
11:00-11:45 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΛΙΑΜΗΣ - ΠΑΠΠΑΣ
12:00-12:45 ΛΑΣΧΟΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΛΑΣΧΟΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ

 

 

 

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ 29-30/10/2020

  • Κάντε κλικ στο όνομα του καθηγητή για να μπείτε στην αντίστοιχη αίθουσα.
  • Θα ανοίξει νέο παράθυρο, όπου ακυρώστε την εκτέλεση της εφαρμογής "Cisco Webex Meetings" (αν σας ζητηθεί).
  • Πατήστε στο σύνδεσμο "Join from your browser".
  • Στην επόμενη οθόνη εισάγετε κανονικά το ονοματεπώνυμό σας (το email δεν απαιτείται) και πατήστε "Next".
  • Πατήστε "Αποδοχή" στο παράθυρο που ζητάει "Αποδοχή χρήσης μικροφώνου". Κατόπιν πατήστε "Mute" (σίγαση μικροφώνου).
  • Πατήστε "Join Meeting".

ΤΜΗΜΑ Α-1

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΤΣΙΩΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ
10:00-10:45 ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΟΜΑΤΣΙΟΥΛΗΣ
11:00-11:45 ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΑΡΑΝΤΗ
12:00-12:45 ΜΟΣΧΟΒΟΣ ΜΟΣΧΟΒΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ Α-2

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΣΟΥΛΑ - ΦΛΙΟΥΚΑ ΣΟΥΛΑ - ΦΛΙΟΥΚΑ
10:00-10:45 ΣΟΥΛΑ - ΦΛΙΟΥΚΑ ΣΟΥΛΑ - ΦΛΙΟΥΚΑ
11:00-11:45 ΤΣΙΩΛΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ
12:00-12:45 ΣΑΚΚΑ ΣΑΚΚΑ

 

ΤΜΗΜΑ Α-3

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ
10:00-10:45 ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ ΜΑΝΤΖΑΝΑΣ
11:00-11:45 ΣΑΚΚΑ ΣΑΚΚΑ
12:00-12:45 ΣΑΡΑΝΤΗ ΣΑΡΑΝΤΗ

 

ΤΜΗΜΑ Β-ΠΛΗΡ

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ-ΜΠΙΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ-ΜΠΙΤΟΣ
10:00-10:45 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ-ΜΠΙΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ-ΜΠΙΤΟΣ
11:00-11:45 ΓΙΔΑΣ ΓΙΔΑΣ
12:00-12:45 ΓΙΔΑΣ ΓΙΔΑΣ

 

ΤΜΗΜΑ Β-ΗΛ

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ
10:00-10:45 ΚΑΛΤΣΑΣ ΚΑΛΤΣΑΣ
11:00-11:45 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΡΕΜΠΕΛΟΥ
12:00-12:45 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΡΕΜΠΕΛΟΥ

 

ΤΜΗΜΑ Β-ΜΗΧ1

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ
10:00-10:45 ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ
11:00-11:45 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ
12:00-12:45 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ

 

ΤΜΗΜΑ Β-ΜΗΧ2

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΚΙΤΣΙΟΥ ΚΙΤΣΙΟΥ
10:00-10:45 ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ
11:00-11:45 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ
12:00-12:45 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΠΛΗ

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ
10:00-10:45 ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ ΜΑΡΟΛΑΧΑΚΗΣ
11:00-11:45 ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ ΦΑΛΑΓΚΑΡΑ
12:00-12:45 ΓΚΑΖΑΣ ΓΚΑΖΑΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΗΛ

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΛΑΣΧΟΣ ΛΑΣΧΟΣ
10:00-10:45 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
11:00-11:45 ΚΩΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
12:00-12:45 ΚΩΤΣΗΣ ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΟΧΗΜ

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
10:00-10:45 ΛΑΣΧΟΣ ΛΑΣΧΟΣ
11:00-11:45 ΤΡΙΓΚΑΣ ΤΡΙΓΚΑΣ
12:00-12:45 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΦΑ

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
10:00-10:45 ΛΑΣΧΟΣ ΛΑΣΧΟΣ
11:00-11:45 ΝΑΚΑΣ ΝΑΚΑΣ
12:00-12:45 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ

 

ΤΜΗΜΑ Γ-ΨΥΚ

ΩΡΕΣ ΠΕΜΠΤΗ 29-10-2020 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30-10-2020
09:00-09:45 ΛΑΣΧΟΣ ΛΑΣΧΟΣ
10:00-10:45 ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ ΠΑΠΑΜΗΛΟΥ
11:00-11:45 ΝΑΚΑΣ ΝΑΚΑΣ
12:00-12:45 ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ ΤΣΙΛΙΩΝΗΣ